--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

2019 рік – рік перспективних планів і формування стратегій, – Геннадій Зубко

2019 рік – рік перспективних планів і формування стратегій, – Геннадій Зубко

Децентралізація, реформа, ОТГ, перспективні плани, Геннадій Зубко 

За наступний рік в Україні мають бути сформовані перспективні плани об’єднання громад в усіх областях та національні стратегії розвитку.

 

На цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко сьогодні, 12 листопада, під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

 

«Реформа децентралізації є важливою як для держави в цілому, тому що ми змінюємо систему менеджменту, так і для кожної родини. Саме консолідація заради розвитку потрібна нам усім, щоб показати результат не тільки у законодавстві, нормативних актах, але і конкретно для кожного українця, який веде дитину до школи, до дитячого садка, або для людей похилого віку, які звертаються за допомогою, за медичними, адміністративними і соціальними послугами. Країна сьогодні практично зшивається з майбутніх територіальних громад, які набувають нових повноважень, нових можливостей, і по перспективним планам ми маємо вже 77% покриття території країни. 8,5 млн українців сьогодні вже є в об’єднаних територіальних громадах», – зазначив Геннадій Зубко.

 

За словами Віце-прем'єр-міністра, за наступний рік усі області мають сформувати перспективні плани об’єднання громад та стратегії розвитку.

 

«За наступний рік ми маємо сформувати перспективний план по всім областям, включаючи тимчасово окуповані території і анексований Крим, і показати, яким чином будуть сформовані громади. Реформа децентралізації дає можливість кожному побачити своє місце в майбутньому країни, побудувати від маленької громади, міста, області свою стратегію. Дуже вдячний і Президенту, і Прем’єр-міністру за те, що саме зараз було виголошено те, що наступний рік – це рік перспективних планів – повинен сформувати національні стратегії, який чітко покаже не тільки українцям, що саме буде відбуватися у їх громаді, але покаже й інвесторам, куди потрібно приходити, інвестувати в яку галузь», – наголосив Геннадій Зубко.

 

Нагадаємо, за словами голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, Рада регіонального розвитку – це сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти.

 

 

1

 

1

 

1

НОВ�Н�