--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

6 листопада  2018 року в адмінприміщенні управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Кучинської.

На засіданні розглянуто питання про зміни в законодавстві відповідно до постанови КМУ від 26.04.2017 р. №295, якою Уряд визначив порядок проведення перевірок інспекторами праці. Документом запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

Порядком передбачено, що роботодавці можуть ініціювати проведення державними інспекторами регулярних інформаційно-роз'яснювальних кампаній щодо найбільш ефективних способів дотримання норм законодавства про працю, захисту і поновлення трудових прав працівників.

Запроваджується також можливість проведення за бажанням роботодавця так званого "аудиту" трудового законодавства, а заходи впливу пропонується застосувати лише у випадку, якщо роботодавець відмовляється усувати порушення законодавства про працю. Разом з тим, порядок визначає ефективний механізм виявлення неоформлених працівників, що є черговим кроком Уряду у боротьбі за легалізацію доходів громадян та недобросовісних підприємців.

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення опрацювано нові форми  роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Також прийнято рішення про продовження обстеження суб’єктів підприємницької діяльності Романівського району.


Начальник  управління                                                     В.А.Багінський

НОВ�Н�