--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Звіт про роботу Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області за 10 місяців 2018 року

Звіт про роботу Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області за 10 місяців 2018 року

Зусилля керівництва Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області та особового складу протягом звітного періоду були направлені на  виконання завдань щодо забезпечення правопорядку, боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян, повернення довіри населення до поліції, на негайне реагування на звернення та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та  виконання вимог оперативних нарад ГУНП України в Житомирській області.

З метою послаблення дії криміногенних факторів відділенням поліції у звітному періоді було здійснено ряд організаційних та практичних заходів.

Завдяки прийнятим оперативно-розшуковим та профілактичним заходам вдалося дещо стабілізувати стан криміногенної ситуації в районі.

Реєстрація заяв та повідомлень, у порівнянні з аналогічним періодом  2017 року, збільшилося з 2220 до 3019, кількість кримінальних проваджень зменшилося з 475 до 467.

Пред’явлено обвинувачень по 131 злочину проти 118 минулого року. Закінчено розслідуванням з урахуванням закритих у звітному періоді 332 кримінальні справи проти 420 минулого року. Відсоток розкриття становить 54,8 %, обласний показник - 40,8 %.

Романівське відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції  ГУНП в Житомирській області входить в трійку кращих підрозділів.

На території району збільшилася кількість вчинених особливо тяжких злочинів із 2 до 6 (відсоток розкриття складає 100%, по області – 38,3 %). Число зареєстрованих тяжких злочинів зменшилося  з 95 до 64, водночас розкриття даних злочинів складає 56,3%, по  області – 34,5 %.

Із числа зареєстрованих: 6 особливо тяжких; 64– тяжких; 100 – середньої тяжкості.

Зареєстровано 3 злочини за фактом умисного вбивства, 116 крадіжок, в тому числі 23 з приватних будинків, 7 наркозлочинів, 6 незаконних заволодінь технічними засобами, 7 шахрайств, 8 хуліганств, 6 незаконних поводжень зі зброєю та боєприпасами, 2 грабежі, 2 ДТП із смертельними наслідками, 3 угони.

У залишку в провадженні слідчих слідчого відділу Романівського відділення поліції перебуває 284 кримінальні провадження - з поточного року 118.

За звітний період за скоєння тяжких злочинів за ст.208 КПК України затримувалися 6 осіб.

За вказаний період не допущено росту злочинців, які перебувають у розшуку, а також безвісти зниклих і на даний час в розшуку відділення поліції перебуває одна особа з категорії безвісти відсутній гр А., який розшукується з 2010 року та 4 особи за ухвалою суду оголошено в розшук, як зниклі злочинці.

Дільничними офіцерами поліції Романівського відділення поліції за звітний період виявлено та задокументовано 712 адміністративних правопорушень.

Всього за 10 місяців поточного року –130 КУпАП – складено 27 адміністративних протоколів.

Станом на 01.11.2018 року на профілактичному обліку Романівського відділення поліції  перебуває  6  неповнолітніх  осіб.

Протягом 9 місяців 2018 року було забезпечено охорону громадського порядку під час 40 масових заходів, що відбувалися на території району, порушень публічного порядку не допущено.

Більський М.В.,

начальник Романівського відділення поліції

Новоград-Волинського відділу поліції

ГУНП в Житомирській області

НОВ�Н�