--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про стан роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року

Про стан роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року

 

Протягом 9 місяців  2018 року до Романівської райдержадміністрації надійшло і було опрацьовано 493 звернення, що на 19% менше ніж у відповідному періоді минулого року (2017р. – 608 звернень), в яких було порушено 494 питання.

З  493 звернень, що надійшли до райдержадміністрації   24 – колективні,  що складає близько 5% від загальної кількості. З їх врахуванням до райдержадміністрації звернулося 2211 громадян.

За категорією заявників, які вказали свій соціальний статус, найбільше звернень, за звітний період, надійшло від:  працюючих громадян – 35 % пенсіонерів – 21%.

Із загальної кількості найбільше звернень надійшло від громадян Романівської – 116 або 23,5%, Миропільської – 73 або 14,8%,  селищних, Врублівської – 30 або 6% сільської ради.

Найменше звернень -2 надійшло від громадян Годиської сільської ради.

52 звернення надійшло від громадян, що проживають за межами району.

З аналізу звернень, що надійшли на адресу районної державної адміністрації, залишаються актуальними питання:

Перше місце займають  питання  соціального захисту населення192 або 38%

З 192 звернень  даного питання   123 – з надання матеріальної допомоги.

  31 звернення розглядалося на засіданнях комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам району при райдержадміністрації. За результатами розгляду 31 жителю району, з районного бюджету, надано грошову допомогу в сумі 22 тис. 800 грн.  

27 звернень з питання надання грошової допомоги надійшло від учасників АТО та членів їх сімей. Дані звернення розглянуті на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої благодійної допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу  під час мобілізації, та членам їх сімей при райдержадміністрації.  Надано допомогу в сумі  32 000 грн.

  65 звернень  передано на розгляд сільських, селищних рад.

Найбільше звернень такого плану надійшло від громадян Романівської– 47 та 15 від  Биківської селищних рад.

46 звернень надійшло на розгляд райдержадміністрації за зверненнями громадян на телефон урядової  Гарячої лінії з питань призначення та розміру субсидії, державних соціальних  виплат. Звернення розглянуто та вирішено згідно вимог чинного законодавства.

На другому місці перебувають звернення з питань земельних відносин та аграрної політики  144   або 29% від загальної кількості.

133 звернення  з питань оформлення права власності на землю розглянуто та вирішено позитивно. За заявами громадян видано розпорядження голови райдержадміністрації.

Найбільше звернень надійшло від громадян, що проживають за межами району-37 та жителів Вільшанської (13) сільської та по 12 від громадян Романівської та Миропільської  селищних рад. 

  Третє  місце- 30 звернень або 6% від загальної кількості становлять звернення з питань комунального господарства.  Ряд звернень вирішено позитивно, на решту громадяни отримали роз’яснення.

  В своїх зверненнях до органів влади громадяни району порушували і ряд інших питань. З них близько 50 % вирішено позитивно, на 40% дано ґрунтовні роз’яснення, решта звернень перебувають на контролі.

В структурі звернень питому вагу займають колективні звернення – 24 або 4,86%.

  Надійшли колективні звернення від жителів 11 сільських  та 2 селищних рад.

3 колективні звернення  надійшли від громадян Романівської селищної ради. По 2 звернення надійшло від громадян Врублівської, Ольшанської, Соболівської сільських рад. На всі звернення громадяни  отримали роз’яснення.

У переважній більшості колективно громада зверталась до органів влади з питань:

 

  • благоустрою території та ремонту доріг;
  • відновлення автобусного сполучення;
  • фунціонування медичних закладів та збереження робочих місць для медпрацівників.

 

Усі звернення розглянуто в передбачений законодавством термін та поінформовано заявників.

В цілому ситуація у Романівському районі щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення контрольована, постійно перебуває в полі зору як районної державної адміністрації так і органів виконавчої влади на місцях.

 

Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                                              В.Я. Кулибаба

НОВ�Н�