--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Програма «Власний дім» - це унікальна можливість отримати своє житло під 3%, - Ігор Гундич

Програма «Власний дім» - це унікальна можливість отримати своє житло під 3%, - Ігор Гундич

Житомирщина, пільгове кредитування, власний дім, житло на селі, Ігор Гундич 

 На Житомирщині за останні два роки все більше популярною стає обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». 34 родини області цьогоріч вже нею скористалися.

 

«Програма «Власний дім» - це унікальна можливість отримати 300 тисяч гривень на будівництво, 200 тисяч гривень на придбання та 150 тисяч гривень на реконструкцію житла всього під 3% річних. У нас є можливість підтримати молодих спеціалістів, які мають бажання жити і працювати в селі. Особливість програми в тому, що людина може отри мати кредит на 20-30 років. Цьогоріч вже 25 родин скористалися пільговим кредитом та ще 9 родинам погодили отримання кредитних коштів на власне житло», - розповів голова ОДА Ігор Гундич під час прямого ефіру у програмі «Відкрита студія» на телеканалі Союз-ТВ 22 жовтня.

 

Також Ігор Гундич відмітив, що дуже важливо, що до реалізації цієї обласної програми долучаються й голови районів та ОТГ. Адже для них також потрібно, щоб на місцях залишалися працювати молоді спеціалісти, які б мали житло.

 

«Тому завжди закликаємо голів районів та ОТГ долучатися до програми «Власний дім» і закладати кошти в місцевих бюджетах на реалізацію програми», - наголосив голова ОДА.

 

Цьогоріч з обласного бюджету на програму індивідуального будівництва житла на селі виділено 2,5 млн грн та 1,7 млн грн залучено з державного бюджету.

 

"Вже на наступний рік потрібно буде збільшувати фінансування програми «Власний дім». Адже програма набирає обертів серед населення Житомирщини", - переконаний Ігор Гундич.

 

Нагадаємо, що програма «Власний дім» дає можливість отримати пільговий кредит на будівництво, придбання та реконструкцію житла тим жителям Житомирщини, які проживають та працюють у сільській місцевості.

 

Кредит надається терміном до 30 років під 0-3% річних у таких розмірах:

 

• до 300 тисяч гривень для будівництва житла;

• до 200 тисяч гривень для придбання житла;

• до 150 тисяч гривень на ремонт чи реконструкцію житла.

 

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: м. Житомирмайдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.

НОВ�Н�