--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич: За останні 26 років такої уваги місцевим дорогам ніхто не приділяв

Ігор Гундич: За останні 26 років такої уваги місцевим дорогам ніхто не приділяв

Житомирська область, дороги, ремонт, прямий ефір, Ігор Гундич 

У цьому році держава передала на баланс Житомирській ОДА 7 тис. км доріг. За останні 26 років такої уваги місцевим дорогам ніхто не приділяв і стільки не ремонтували.

 

Про це сказав вчора, 22 жовтня, голова ОДА Ігор Гундич під час прямого ефіру на телеканалі Союз-ТВ.

 

«Багато робіт ми зробили сьогодні на мережі місцевого значення. З дорожнього фонду, який створився і працює під патронатом Президента України, Житомирщині виділили 613 млн грн. За ці кошти ми багато відремонтували доріг саме місцевого значення. Таких доріг нам держава передала 7 тис. км і зрозуміло, що за останні 26 років такої уваги місцевим дорогам ніхто не приділяв. Тільки ямкових ремонтів ми виконали на більше 550 тис. кв. м. Раніше такої кількості ямковості не ліквідовували на державних і місцевих дорогах разом – максимум 200 тис. кв. м», – сказав Ігор Гундич.

 

Також він додав, що відчути зміни за один рік, а фактично за півроку, так як дорогами місцевого значення Житомирська ОДА почала займатися із квітня місяця, неможливо. Але 2018-2020 роки оголошені роками доріг і Житомирській ОДА суттєво вдасться виправити ту ситуацію, яка склалася. Вже через рік-два у нас буде якість доріг європейська.

 

Серед державних доріг, зараз в області ремонтується дорога державного значення Н-03 Чернівці–Житомир. До кінця року на 34 км дороги від Житомира до Чуднова верхній вирівнюючий шар буде повністю зроблений. Також підрядник обіцяє зробити 4 км ЩМА. Крім цього, на цій ділянці ремонтується міст через річку Тетерів.

 

Також ведеться ремонт Р-49 Коростень–Новоград-Волинський, там так само робиться міст через річку і буде виконано 7,6 км капітального ремонту дороги.

 

Нагадаємо, що Житомирська ОДА під час укладання договорів із підрядниками на капітальний ремонт – підрядник має давати 10 років гарантії та 5 років на поточний середній ремонт. Таким чином, підрядники будуть виконувати якісно роботи.

НОВ�Н�