--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У трьох гімназіях області продовжують створювати новий освітній простір. Фото

У трьох гімназіях області продовжують створювати новий освітній простір. Фото

Житомирщина, гімназія, новий освітній простір, НУШ 

Новий освітній простір створює школу, в якій хочеться навчатися. Наразі на Житомирщині три гімназії реконструюються за принципами нового освітнього простору. Створюють креативні дизайни закладів освіти як всередині, так і зовні, наповнюють кабінети сучасними складовими для навчання.

 

Роботи зі створення нового освітнього простору тривають у Високівській гімназії Високівської ОТГ (Черняхівський район), Гришковецькій гімназії Бердичівського району, Романівській гімназія Романівського району.

 

Новий освітній простір (НОП) – це проект Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках концепції «Нової української школи» Міністерства освіти та науки України.

 

 

Основні складові НОП:

 

▪ креативний зовнішній та внутрішній дизайн;

 

▪ комфорт та енергоефективність;

 

▪ сучасні умови для навчання, розвитку та спілкування;

 

▪ безбар’єрний простір та умови для інклюзивного навчання;

 

▪ багатофункціональне середовище.

 

У Високівській гімназії тривають ремонтні роботи, фарбуються кабінети, художники розмальовують стіни, запустили систему опалення.

 

Голова Високівської гімназії Микола Бардук розповідає: «Багато робіт з ремонту в гімназії вже провели. Наразі деякі кімнати ще оформлюють відповідно до проекту. Вже запустили систему опалення, в школі дуже тепло. Чекаємо, коли привезуть новий лінолеум, щоб укласти в кабінетах та коридорі».

 

Зовні ще будуть монтувати новий навіс при вході у гімназію.  Нагадаємо, що фасад навчального закладу вже утеплений та яскраво розфарбований. У Високівській гімназії навчається 172 учні.

 

Тривають роботи зі створення нового освітнього простору і в Гришковецькій гімназії. Фасад будівлі утеплений та розфарбований у різні кольори.

 

У Гришковецькій гімназії Бердичівського району продовжуються роботи з переобладнання лівого крила освітнього закладу. Директор навчального закладу Володимир Вержибок розповідає, що на другому і третьому поверсі гімназії фарбують кабінети, працюють художники над розписом стін. Закінчують монтувати нову систему опалення.

 

Нагадаємо, що загалом у навчальному закладі понад 420 учнів. Це найбільша школа в Бердичівському районі. Вхід гімназії вже обладнали пандусом, створюють ресурсну кімнати для дітей з особливими освітніми потребами. Наразі в школі навчається одна дитина на інклюзивному навчанні.

 

 

Новий освітній простір в рамках реформи освіти Нова українська школа продовжує свою реалізацію в опорному навчальному закладі Романівська гімназія.

 

За словами начальника відділу освіти Романівської РДА Оксани Гаврилової, наразі вже закуплені нові меблі, дидактичне обладнання для учнів 1 класу. Уроки проводяться з використанням набору «Шість цеглинок», на коридорах і в класних кімнатах діють осередки, які спонукають дітей до творчості, креативності, кращої мотивації.

 

«Кольорова школа, нові меблі, конструктори лего, 3D-принтер, знайомство з робототехнікою – це сьогоднішній день школярів Романова», - розповідає Оксана Гаврилова.

 

Станом на 1 вересня 2018 року в навчальному закладі навчається 1007 учнів, разом з філіями 1103. До першого класу цьогоріч в оновлені кабінети прийшли навчатись 104 першокласники. Об’єднання двох шкіл Романова дало ефект рівного доступу до якісної освіти всім дітям шкільного віку смт. Романів.

 

Високівська гімназія

 

 

 

 

 

 

Гришковецька гімназія

 

 

 

 

 

 

 

Романівська гімназія

 

 

 

 

НОВ�Н�