--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині продовжується прийом заявок від фермерів на відшкодування з обласного бюджету

На Житомирщині продовжується прийом заявок від фермерів та приватних осіб на відшкодування з обласного бюджету

Житомирська ОДА продовжує прийом заявок від сільгоспвиробників на відшкодування з обласного бюджету за різними напрямками програми агропромислового комплексу. Кооперативи, фермерські господарства та інші сільгоспвиробники можуть отримати до 200 тис. грн компенсацій.

До 1 листопада приймаються заявки за такими напрямками:

  • Розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів – до 200 тис. грн може отримати кооператив на придбання обладнання та техніки.
  • Розвиток фермерських господарств – до 100 тис. грн можна отримати за придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання сільськогосподарського виробництва.
  • Виготовлення органічної продукції – до 50 тис. грн за проведення та підтвердження відповідності виробництва органічної продукції (сировини); до 400 грн за 1 га компенсації за придбаний насіннєвий матеріал.
  • Придбання племінних телиць, нетелей, корів господарствами населення – до 10 тис. грн за одну голову можуть отримати підприємства за закуплених племінних телиць, нетелей, корів молочного та м’ясо-молочного напрямів продуктивності, які придбані у племінних заводів, племінних репродукторів на території області і за її межами.

Прийом документів на компенсацію за закуплені установки індивідуального доїння буде відновлено після того, як на сесії обласної ради буде розглянуто питання щодо виділення додаткових коштів на цей напрямок. Сесію заплановано на 26 жовтня.

Крім цього до 1 грудня приймаються документи на відшкодування витрат з державного бюджету за такими напрямками:

  • Бюджетна дотація за вирощування молодняку великої  рогатої худоби – до 2,5 тис. грн можуть отримати домогосподарства за вирощування телят до 13-тимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.
  • Підтримка на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства – підприємствам компенсують до 80 відсотків витрат з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю.

Здешевлення кредитів агропідприємствам – компенсацію у розмірі облікової ставки Національного банку можна отримати за відсоткові ставки кредитів, які залучені на придбання техніки та насіння або реконструкцію виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Документи до комісій приймаються за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації каб. 212.

НОВ�Н�