--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Жителі Житомирщини разом із Президентом помолилися за Єдину Помісну Церкву. ФОТО

Жителі Житомирщини разом із Президентом помолилися за Єдину Помісну Церкву. ФОТО

Житомирська область, заходи, Київ, Петро Порошенко, Ігор Гундич 

Жителі Житомирщини долучились до святкових заходів, які проходять у Києві в рамках відзначення Дня захисника України.

 

Разом із Президентом Петром Порошенком та дружиною Мариною житомиряни помолились сьогодні, 14 жовтня, за Україну, її військових та автокефалію нашої Церкви.

 

До спільної всеукраїнської молитви, яка відбулась на Софіївській площі, також долучилися голова ОДА Ігор Гундич та його заступники.

 

Звертаючись до українців, Петро Порошенко зазначив: "Вселенський Патріархат остаточно проголосив незаконною московську анексію київської митрополії, здійснену ще наприкінці сімнадцятого століття. Ясно й недвозначно ним заявлено, що Російська Православна Церква не має канонічних прав щодо Православної Церкви в Україні. Я щиро вітаю вас з наближенням автокефалії. Це – велика перемога боголюбивого українського народу над московськими демонами, перемога добра над злом, світла над темрявою. Ми зупинили агресора і зберегли державу. Ми збудувалу боєздатну армію. Ми утверджуємо українську мову - складову сили та успіху нашого народу. Ми за ці місяці ще більше переконалися, що Помісна Церква – запорука незалежності. Державна мова – запорука єдності. А сильна армія – запорука миру".

 

Голова ОДА Ігор Гундич переконаний, що Петро Порошенко увійде в історію, як Президент, який повернув державі Єдину помісну церкву. І Житомирщина підтримує Президента та його прагнення до Єдиної Української Православної Церкви.

 

"Сьогодні Житомирщина приєдналася до вірян з усієї України у спільній молитві за єдину помісну церкву, за Україну. У ці дні в державі відбуваються історичні події - надання автокефалії Українській помісній церкві. Приємно, що ми стаємо свідками творення історії.
Повністю підтримую Президента України Петра Порошенка у тому, що рішення Синоду 11 жовтня про надання автокефалії - це фактично ще один акт проголошення Незалежності нашої держави. Тепер настав час відновити єдність розділеного церковного тіла в Україні. Слава Україні!", - зазначив Ігор Гундич.

 

Сьогодні українці, об'єднавшись, стали до спільної молитви за автокефалію для нашої Церкви. Нас об'єднує Бог та Україна!

 

Нагадаємо, що 11 жовтня Україна отримала рішення Синоду про надання автокефалії українській Церкві .

 

 

 

 

 

 

НОВ�Н�