--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Комісіями при Романівській РДА розглянуто питання про відшкодування коштів селянам

09 жовтня 2018 року в кабінеті першого заступника голови Романівської районної державної адміністрації Біленького О.П. відбулося друге засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

На засідання комісії подані відомості фізичних осіб Биківською, Романівською селищними, В. Козарською, Врублівською, Годиською, Гордіївською, Камінською, Карвинівською, Печанівською, Романівською, Садківською, Ст. Ч. Гутянською та Ягодинською сільськими радами.

Згідно поданих відомостей до відповідних сільських рад звернулися 37 фізичних осіб для отримання дотації за утримання та подальше збереження протягом поточного та двох наступних років 38 голів телиць. Вартість відшкодування становить 1 500,00 грн за одну голову. Загальна вартість відшкодування становить 57 000,00 грн.

Рішення комісії прийнято позитивно. Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради про виділення коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для  виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

На засіданні комісії було створено контролюючу групу по обстеженню домогосподарств, які подали документи та вже отримали дотацію за утримання теличок, що народилися в їх господарствах у 2017 році і зобов’язалися зберегти їх протягом поточного та двох наступних років.

Наступне засідання комісії відбудеться у грудні цього року. Фізичним особам – власникам тварин необхідно звернутися до 01 грудня до селищної, сільської ради та подати необхідні документи.

Також було проведено друге засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

На засідання комісії представлений Романівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини акт виконаних робіт по осіменінню корів від населення на території Романівського району. Згідно наданого акту були проведені роботи по штучному осіменінню корів в кількості 64 голи. Вартість осіменіння однієї голови становить 200,00 грн, а загалом виконано робіт на загальну суму 12 800,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно. Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради щодо виділення коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

Наступне засідання комісії відбудеться у грудні цього року. Фізичним особам – власникам тварин необхідно звернутися до Романівської районної державної лікарні ветеринарної медицини для безкоштовного проведення штучного осіменіння ВРХ.

Костянець О.Д., начальник відділу

агропромислового розвитку

райдержадміністрації

 

НОВ�Н�