--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА Капінус О.Г. прийняв розпорядження про початок опалювального сезону

Голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Григорович Капінус 02 жовтня 2018 року прийняв розпорядження №271 "Про початок опалювального сезону 2018-2019 років".

Зокрема, в Розпорядженні зазначено, що з метою забезпечення підтримання нормативного температурного режиму приміщень лікувальних, шкільних і дошкільних закладів та інших закладів соціальної сфери, структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчим комітетам селищних, сільських рад, керівникам закладів соціальної сфери (за згодою) видати розпорядження, накази про початок опалювального сезону 2018-2019 років, враховуючи погодні умови (пониження середньодобової температури повітря зовнішнього середовища нижче +8*С протягом трьох діб підряд).

Також, згідно з Розпорядженням необхідно розпочати опалення у першу чергу в лікувальних установах, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах.

Крім цього, Розпорядженням встановлено тривалість опалювального сезону для населення, що користується індивідуальним опленням з 16.10.2018 року по 15.04.2019 року включно.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації має забезпечити нарахування та відшкодування пільг і субсидій населенню за спожиті житлово-комунальні послуги згідно терміну тривалості опалювального сезону.

Голова адміністрації, Олексій Григорович Капінус, контроль за виконанням даного Розпорядження залишив за собою. 

НОВ�Н�