--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голови ОДА мають взяти під особистий контроль запуск опалювального сезону, – Геннадій Зубко

Голови ОДА мають взяти під особистий контроль запуск опалювального сезону, – Геннадій Зубко

Житомирська область, селекторна нарада, опалювальний сезон, початок, Геннадій Зубко, Ігор Гундич 

Голови ОДА мають взяти під особистий контроль запуск опалювального сезону на місцях. У разі саботажу від органів місцевого самоврядування, вони мають повне право звернутись до прокуратури.

 

Про це на селекторній нараді щодо готовності регіонів до опалювального сезону наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. У селекторній нараді взяв участь голова ОДА Ігор Гундич, його заступник Роман Щебетов, представники профільних структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування та теплопостачальних компаній.

 

«З проведенням у 2015 році фінансової децентралізації, на місця були максимально передані кошти. На сьогодні бюджети розвитку складають 200 млрд грн. І тому, розмови про те, що хтось і щось не встигає, бути не може. Я ще раз наголошую на відповідальності безпосередньо органів місцевого самоврядування по комунальним підприємствам, які повинні забезпечити вчасний початок опалювального сезону. Це саме ваша зона відповідальності», — зазначив Геннадій Зубко.

 

Також він нагадав, що вчора на засіданні Уряду було прийняте  розпорядження, яким доручено всім задіяним органам забезпечити своєчасний початок опалювального сезону та належне його проходження. 

 

Після селекторної наради голова ОДА Ігор Гундич звернувся до представників теплопостачальних кампаній: «В  першу чергу необхідно увімкнути опалення у садочках, школах, лікарнях. І це треба зробити вже зараз, не дивлячись на те, що середня добова температура не достатньо низька. До 15 жовтня опалення має бути ввімкнене у всіх закладах соціальної сфери».

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВ�Н�