--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У районі відбулися заходи до визначних дат

У районі відбулися заходи до визначних дат  

З нагоди 81-ї річниці Житомирської області та 93-ї річниці  Романівського району та з метою збереження і примноження історії рідного краю, народу і родоводу, відродження найдорожчого – забуте слово, мелодію української пісні, вичаїв, традицій, обрядів та історичних відомостей про Житомирщину і Романівщину у бібліотечних закладах культури району відбулося ряд заходів.

Працівники  районної дитячої бібліотеки спільно з вчителями та учнями 8 класу ОНЗ «Романівська гімназія»  здійснили екскурсію пам’ятними місцями нашого селища, під час якої провели конкурс-вікторину на кращих знавців історії рідного краю. Переможців конкурсу - Шпіталь Софію і Попсуй Уляну, Маліновську Софія, Тимощука Максима і Гладську Настю нагороджено Подяками та книжками, які розповідають про історії нашого селища, району і області.

У бібліотеках с. Печанівка, с. Прутівка проведено уроки історії «Наш рідний край»,  «Сторінками історії нашого краю», с. Романівка, с. Корчівка  с. Ягодинка, с. Станіславівка, с. Карвинівка с. Садки відбулися години краєзнавства  «Романів, Житомирщина у віках», «93-я річниця Романівського району, 81-а річниця Житомирської області», «Житомирщина – мій рідний край»,  «Стежками рідного краю»,  «Стежками Романівського краю»,  а в смт. Биківка провели презентацію віртуальної подорожі «Стежками рідного краю», бібліографічний огляд літератури  «Минуле і сучасне рідного краю».

 

Методист бібліотечної справи О. В. Банькова

НОВ�Н�