--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Україна, США, Німеччина та Франція мають спільне бачення миротворчої місії на Донбасі – Президент

Україна, США, Німеччина та Франція мають спільне бачення миротворчої місії на Донбасі – Президент

Україна, Президент, Петро Порошенко, миротворча місія, ООН 

Президент Петро Порошенко наголошує на спільності позицій України, США, Німеччини та Франції у питанні запровадження миротворчої місії ООН.

 

Президент зазначив, що «на сьогодні Україна, Сполучені Штати, Німеччина та Франція мають настільки спільне бачення такої миротворчої місії, що практично готові вносити спільну резолюцію на розгляд Ради Безпеки ООН».

 

«І якщо Росія скористається правом вето, це буде її викликом не лише Україні, а всій світовій спільноті. І це посилить її ізоляцію, як це сталося тоді, коли Росія виявилася єдиною країною, яка ветувала резолюцію по MH17», - сказав Петро Порошенко. При цьому він підкреслив, що Україна як ніхто інший зацікавлена у позитивному результаті такого голосування і відповідна робота буде активно проводитися.

 

«Миротворці ООН – це ще не мир, але вже не війна», - підкреслив Глава держави та додав, що «миротворці ООН на всій території окупованого Донбасу з виходом на неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону гарантують припинення активних бойових дій».

 

На переконання Президента, миротворча місія ООН зменшує ризик повномасштабної війни з Росією. «Вона означає відсутність жертв серед наших військових і цивільних. Вона означає припинення постачання російських найманців і зброї. І вона відкриває шлях до політичного врегулювання. Шлях до миру на прийнятних для України умовах, із поверненням окупованих територій, але без нашого повернення у сферу російського впливу»,- підсумував Глава держави.

НОВ�Н�