--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Інвестиційний бум є яскравою ознакою довіри до України з боку світових інвесторів, – Президент

Інвестиційний бум, який сьогодні відбувається, є яскравою ознакою довіри до України з боку світових інвесторів, – Президент

Президент, інвестиції, ІКЕА, SALIC, Житомирська область, Bayer 

1Відкриття магазину IKEA в Україні, інвестиції саудівської компанії у аграрний сектор – все це є показником того, що світові інвестори довіряють Україні.

 

На цьому наголосив Президент України вчора, 12 вересня, на зустрічі з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке та під час підписання угоди між компаніями Mriya Farming PLC та SALIC.

 

«Інвестиційний бум, який на сьогоднішній день відбувається, є яскравою ознакою довіри до України з боку світових інвесторів», – зауважив Президент України.

 

Глава держави розповів про важливі для української економіки події, які відбулися останнього місяця. Зокрема, про надходження 200 млн доларів з боку компанії Bayer з інвестиції в насіннєвий завод на Житомирщині, 450 мільйонів доларів від компанії NBT з Норвегії, яка інвестувала у відновлювальну енергетику.

 

Петро Порошенко наголосив, що нині продовжується робота для покращення інвестиційної привабливості країни.

 

Вчора було завершено 13-річну процедуру входження IKEA на український ринок. Планується відкриття першого магазину у Києві у наступному році.

 

Також відбулося підписання угоди купівлі-продажу акцій між компаніями Mriya Farming PLC та Saudi Agricultural and Livestock Investment Company щодо продажу компаній Mriya Holding Cyprus Limited та Mriya Trading Cyprus Ltd.

 

«Дуже важливо, що внаслідок цього контракту, ми відновлюємо діяльність надзвичайно великого холдингу, відновлюємо його платоспроможність, відновлюємо довіру інвесторів, і це є яскравим прикладом ефективної співпраці українського Президента, Уряду, Національного банку України, Інвестиційної ради при Президенті України», – також сказав Петро Порошенко.

 

НОВ�Н�