--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житомирщина отримала 18 млн грн на житло для дітей-сиріт, ДБСТ та малі групові будинки

Житомирщина отримала 18 млн грн на житло для дітей-сиріт, ДБСТ та малі групові будинки

Житомирська область, діти-сироти, ДБСТ, житло, МГБ, субвенція, Ігор Гундич 

18 млн 255 тис. грн субвенції з державного бюджету отримала Житомирщина для придбання, будівництва і реконструкції житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків.

 

Пропозиції щодо придбання будинків або виділення земельних ділянок для будівництва керівники районів мають надати до 10 вересня.

 

Про це наголосив голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 4 вересня, під час наради з головами РДА.

 

«Я особисто буду контролювати процес. І не дозволю купувати старі дерев’яні будинки. Якщо ми купуємо будинок для ДБСТ, то йому не може бути більше 15 років. До 10 вересня маєте надати пропозиції по придбанню будинків для ДБСТ і ділянках для будівництва малих групових будинків з фотографіями», – наголосив Ігор Гундич.

 

У 2018 році Житомирщина отримала субвенцію 18 млн 255 тис. грн, що майже на 6 млн грн більше, ніж торік.  Вона має бути розподілена за такими напрямками – будівництво, ремонт малих групових будинків; будівництво, придбання житла для ДБСТ; будівництво, придбання, реконструкція житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію малих групових будинків.

 

Нагадаємо, у минулому році за кошти державного бюджету на Житомирщині придбали 4 будинки сімейного типу та 12 об’єктів соціального житла для дітей-сиріт, а за кошти обласного бюджету ізспівфінансуванням місцевих бюджетів – 11 об’єктів житла.

 

1

 

9

НОВ�Н�