--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Увага! Встигніть до 1 вересня подати заяву на виплату невикористаної частини субсиді

Увага! Встигніть до 1 вересня подати заяву на виплату невикористаної частини субсидії

Житомирська область, монетизація, субсидія, кошти, економія, заява, домогосподарства 

Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, зможуть отримати кошти за зекономлені електроенергію та обсяг газу упродовж попереднього опалювального періоду.

 

Заяви на виплату невикористаної частини субсидії можна подати до 1 вересня у місцеві органи соціального захисту населення.

 

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на Житомирщині під монетизацію підпадають близько 72,9 тис. домогосподарств.

 

Виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій – це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій.

 

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу – 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення.

 

Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин – 135 гривень за зекономлену електроенергію та 700 гривень за зекономлений обсяг газу.

 

До 1 липня 2018 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки «енергоощадних» субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

 

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відстежувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

 

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, або у відділеннях «Укрпошти» має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подавання заяви рахунок у банку повинен бути вже відкритим. При цьому у містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи, а в сільській місцевості – через банки або пошту за вибором отримувача.

 

Нагадаємо, що минулого року майже 82,5 тисячі родин області подали заяви на монетизацію субсидій.

НОВ�Н�