--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині 9 агропідприємств вже отримали майже 800 тис. грн компенсації з держбюджету

На Житомирщині 9 агропідприємств вже отримали майже 800 тис. грн компенсації з держбюджету

Житомирська область, агропідприємтсва, кредити, компенсація, держбюджет, виробничі витрати 

На Житомирщині вже 9 агропідприємств отримали на рахунки компенсації у сумі 786,7 тис. грн з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами для покриття виробничих витрат.

 

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА 29 серпня.

 

За інформацією департаменту, 9 агропідприємств Житомирщини скористались державною програмою, за якою впродовж року отримають 1,7 млн грн компенсації за відсоткові ставки кредитів, які залучили на покриття виробничих витрат. А саме – придбання насіння, засобів захисту, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів тощо.

 

І вже 786,7 тис. грн відшкодування перерахували на рахунки 9 підприємств з Андрушівського, Попільнянського, Житомирського, Брусилівського, Чуднівського та Бердичівського районів.

 

Під час останнього засідання, яке відбулось у серпні, комісія визначила 4 підприємства, які отримають компенсацію за пільговими кредитами на загальну суму 338 тис. грн з державного бюджету.

 

Загалом 9 сільськогосподарських товаровиробники області оформили кредитні угоди на 18,7 млн грн для покриття виробничих витрат, пов’язаних із закупівлею паливно-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів тощо.

 

Конкурсна комісія продовжує прийом заявок та документів на отримання компенсації з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

 

Компенсації підлягають відсоткові ставки за:

 

  • короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат;
  • середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

 

З переліком документів можна ознайомитись ТУТ.

 

Документи необхідно подати за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації, каб. 212. Тел. для довідок: (0412) 47-46-28.

 

Нагадаємо, що раніше 5 агропідприємств отримали погодження на компенсацію у сумі 1 млн 362 тис. грн з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами для покриття виробничих витрат.

 

За матеріалами офіційного веб-сайту Житомирської ОДА

НОВ�Н�