--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ремонт природничого кабінету для школярів завершено в Романівській гімназії

Ремонт природничого кабінету для школярів завершено в Романівській гімназії

За кілька днів розпочинається новий навчальний рік, який цього року несе багато змін в українській школі. Це якісно новий підхід до навчання першокласників, створення для них класів відповідно до вимог НУШ, сучасні ремонти шкіл, облаштування мультимедійних бібліотек, створення математичних та природничих кабінетів, в яких буде цікаво та приємно навчатися.

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, на території усієї області завершуються ремонтні роботи в закладах освіти. Особливу увагу приділяли ремонтам кабінетів математики, хімії, фізики, географії та біології.  

Адже за ініціативи голови  облдержадміністрації Ігоря Гундича були розроблені типові проекти класів природничих та математичних наук для опорних шкіл. До таких кабінетів є певні вимоги: світлий тон стін в приміщенні, якісне освітлення, сучасні меблі та обладнання для наочного навчання учнів.

Ремонт природничого кабінету вже завершили і в Романівській гімназії, який проводився за рахунок коштів місцевого мецената Ігоря Ходака, а оснащення сучасним навчальним обладнанням кабінету відбудеться за рахунок освітньої субвенції.  

За словами керівника області, тільки ті райони та громади, які зроблять у класах внутрішній ремонт за зразками ОДА, отримають нове обладнання для навчання.

Ось так проводили ремонт кабінету біології в Романівській гімназії, щоб створити комфортне приміщення для навчання школярів.

 

 

 

 

 

 

 

НОВ�Н�