--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Свято села у Станіславівці!

Свято села у Станіславівці!

Кожне місто чи село  має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Станіславівка є тим населеним пунктом  Романівського району, минуле якого багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Свій «День народження» село відсвяткувало напередодні величного державного свята  - Дня незалежності України. 

Сонячного і серпневого дня поважні жителі села, молодь та гості поспішали  в центр села - до клубу, адже там відбувалось головне дійство. Святкове, в національних кольорах оформлення сцени,  тематичне музичне оформлення створили піднесено урочисту атмосферу.

Але настав час займати місця і насолоджуватись святковим видовищем. «Добрий день матусю Україно», таким музичним твором,  наймолодша учасниця художньої самодіяльності Олександра Розвадовська відкрила завісу свята.

З найщирішими та найтеплішими словами вітань,  ведучі Людмила Слободенюк та Наталія Гановська, звернулися до всіх присутніх в залі.

Святковий концерт набирав обертів. Радо вітали всіх присутніх в залі вокальний ансамбль у складі  Алли Буртовської, Валентини Кучер, Наталії Зелінської, Катерини Якимчук, Майї Гончарук, Олексія Ващука, Надії Мельник та Лариси Артьоменкової, дитячий вокальний гурт  у складі Юлії Пашківської, Даши Гановської, Карини Зелінської та Олександри Розвадовської.

Сценку з сільського життя відтворили на сцені  Юрій Пашківський та Надія Мельник, вірш «Моє село» читала Катерина Ващук.

Гостем свята з села Межирічка був Станіслав Гановський з дотепним гумором та піснею.

Справжньою родзинкою свята  був виступ клубу цікавого дозвілля «Надвечір’я» з  смт. Романів.

Можна сказати, що на одному подиху  минув час святкового  концерту. Та будь-яке свято не буває без урочистих моментів. Саме таким моментом, можна назвати передачу символічного ключа новому завідуючому клубом Юрію Йосиповичу Пашківському попереднім працівником Ларисою Олександрівною Артьоменковою під щирі оплески вдячних глядачів.

Представник районної ради Інна Володимирівна Іванюк привітала всіх жителів с. Станіславівки із святом та вручила грамоти районної ради Віктору Антоновичу Шиманському, як одному із найстаріших жителів села та Ларисі Олександрівні Артьоменоковій за багаторічну роботу та вагомий внесок у розвиток культури.

Від сектору культури районної державної адміністрації та методичного центру закладів сфери культури привітала  станіславівців  та всіх присутніх із святом Поліна Йосипівна Шевчук, а також подякувала Ларисі Олександрівні за сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість у роботі, новому ж працівникові Юрію Йосиповичу Пашківському - гарних творчих ідей та втілення їх в життя.

Ось і минуло свято. Ось таке воно село Станіславівка неповторне і найкраще в світі. Тут найвище небо – небачені блакиті і найгостинніші люди.

  Любімо свою Батьківщину та цінуймо її  неодмінно!


Сектор культури райдержадміністрації

НОВ�Н�