--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про Міжрегіональний молодіжний форум "Молодь.Кар'єра.Успіх"

Міністерство молоді та спорту України повідомляє про проведення у селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь. Кар’єра. Успіх».

Мета форуму: створення платформи для обговорення проблем і викликів, з якими стикаються молоді люди на шляху до вибору вищої освіти, професії, першої роботи, а також спільне напрацювання шляхів вирішення проблем, які можуть виникнути у даних сферах.

Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України: лідерів громадських організацій та ініціативних груп, активістів з числа внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей. В роботі форуму візьмуть участь 250 осіб.

Протягом трьох днів учасники працюватимуть у шістьох комітетах, візьмуть участь у дискусіях і майстер-класах, розглянуть актуальні питання сьогодення та обміняються досвідом. В рамках форуму відбудеться вуличний ярмарок громадських організацій та ініціативних груп, на які вони презентують свою роботу.

До участі у форумі запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери молодіжних громадських організацій та ініціативних груп, а також молодь, яка має бажання змінювати Україну на краще.

Для участі у форумі у якості:

  • активного учасника необхідно до 13 серпня 2018 року заповнити аплікаційну форму,
  • модератора/експерта необхідно до 8 серпня заповнити «Анкету модератора»,
  • учасника ярмарки необхідно до 13 серпня заповнити форму «Ярмарка громадських організацій та ініціативних груп».

Заповнені форми необхідно надіслати на електронну пошту kmkmo2016@ukr.net (форми додаються).

Організатори форуму забезпечують учасників проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Проїзд до м. Кременчука та зворотному напрямку за рахунок учасників.

Контактна особа – Світлана Пищита, координатор форуму, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій (svitlana-kremenchuk@ukr.net, (05366) 3-51-06, 067 496 19 08).

НОВ�Н�