--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Про проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Відповідно до Порядку проведення  психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 року № 1057 вище зазначені особи можуть отримати безкоштовні послуги із психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг:

психологічна діагностика; психологічна просвіта та інформування; психологічне консультування; психологічна підтримка і супроводження; психотерапія; групова робота (проведення психологічних тренінгів, інтерв’ю, тощо).

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до районного соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання, а для діючих військовослужбовців – за місцем перебування (розташування військової частини) із заявою, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції  або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Також повідомляємо, які санаторно-курортні заклади включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичній операції  та постраждалим учасникам Революції Гідності, це – ТОВ «Санаторій «Токарі» Сумська обл., ДП «Південь-Курорт-Сервіс» Одеська обл.. ТОВ «Санаторій «Борисфен» м.Очаків.

За детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: смт Романів вул.Путіліна 47. та за телефоном 2- 13-64.

Начальник  управління                                                            В.А.Багінський

НОВ�Н�