--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На нараді в Романівській РДА обговорили питання стану виконавської дисципліни

Сьогодні, 08 серпня 2018 року, в малій залі засідань адмінприміщення відбулася нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Кучинської, працівників апарату та керівників структурних підрозділів Романівської районної державної адміністрації, яку проводила керівник апарату райдержадміністрації Олена Кадлубовська.

На початку зібрання керівник апарату наголосила на важливості проведення подібних нарад, які дають можливість  їх учасникам  поглибити свої знання, поспілкуватися із спеціалістами  різних галузей для того, щоб потім компетентно вирішувати поставлені завдання.

На нараді обговорили питання про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених законодавчими актами органів влади вищого рівня та власних за І півріччя 2018 року; про підсумки роботи із зверненнями громадян району за І півріччя 2018 року; про виконання плану заходів з організації контролю за здійсненням виконавчими комітетами сільських, селищних рад делегованитх повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» за І півріччя 2018 року.

Під час обговорення основних питань також розглянуто такі питання, як порядок складання деяких видів документів: розпоряджень голови райдержадміністрації, окремих доручень та протоколів нарад у керівництва райдержадміністрації, формування планів роботи; підготовка документів до засідань колегії райдержадміністрації; порядок організації контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня та  розпоряджень  райдержадміністрації в структурних підрозділах; порядок розгляду звернень на урядову «гарячу» лінію та «гарячу» лінію голови облдержадміністрації; аналіз недоліків та помилок, які допускаються при підготовці інформацій щодо розгляду звернень громадян.

Кадлубовська О.І.  – керівник апарату райдержадміністрації, Кулибаба В.Я. - начальник загального відділу апарату райдержадміністрації та Драгокупел Н.В. – головний спеціаліст відділу організаційно-контрольної роботи апарату райдержадміністрації ґрунтовно виступили з даних питань, вказали на недоліки, які найчастіше допускають виконавці при підготовці інформацій та їх причини, а також наголосили на своєчасному реагуванні на нагадування щодо  документів, які перебувають на контролі, внесли пропозиції щодо приведення діяльності до вимог чинного законодавства.

Керівник апарату райдержадміністрації підбила підсумки наради і відмітила, що вирішення завдань щодо реалізації державної політики в повній мірі залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організації роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, належного контролю та прийняття власних рішень.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�