--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Туристичний потенціал Житомирщини презентували на ярмарку

Туристичний потенціал Житомирщини презентували на ярмарку

туризм, Житомирщина, Тетяна Парфентієва, Обласний туристичний інформаційний центр 

Представники туристичного бізнесу області, ОТГ, громадськості та журналісти зібралися разом для оцінки результатів роботи із розвитку туризму в регіоні. Презентація та обговорення відбулися сьогодні, 6 серпня, під час «Ярмарку туристичних пропозицій Житомирщини». 

 

Участь у роботі ярмарку взяли в.о. начальника управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва та директор Обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук.

 

«Сьогодні хочу презентувати напрацювання експертної групи, яка займається оновленням культурних інституцій в області. Розпочали ми з обласного центру – Житомира. Шкода, але через близьке межування із Києвом спостерігається відтік молоді, що могла б розвивати наш регіон. Нами було визначено кілька культурних напрямків, які б могли допомогти зупинити це негативне явище», - розповіла Тетяна Парфентієва.  

Також під час презентації в.о. начальника управління культури та туризму показала всім присутнім концепцію музею природи та історії, що буде знаходитися в Магістраті. 

 

Директор Обласного туристичного інформаційного  центру Василь Кравчук презентував ролик про туристичний розвиток області – від сьогодення до планів на 2020-2030 роки. Зокрема, він розповів про концепцію фестивального Житомира, наголосивши, що цьогорічні літні фестивалі – це лише початок.

 

НОВ�Н�