--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Комісією при Романівській РДА надано допомогу 25 учасникам АТО та членам їх сімей

2 серпня під головуванням заступника голови Романівської райдержадміністрації  Тетяни Кучинської відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої благодійної допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, членам їх сімей.

На засіданні розглянуто 6 заяв учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовозобов’язаних, призваних на військову службу про надання їм матеріальної допомоги, у тому числі на лікування та відшкодування за лікування в обласних лікувально-оздоровчих закладах, а також на поліпшення матеріально-побутових умов проживання.

Слід зазначити, що станом на 02 серпня з початку 2018 року комісією розглянуто 25 заяв учасників АТО та членів їх сімей і надано допомогу на суму 27226,27 грн. із коштів, передбачених на реалізацію заходів Районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2017 роки, термін дії якої згідно рішення Романівської районної ради від 22.12.2017 №353 продовжено до грудня 2018 року.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�