--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Близько 300 жителів виявили бажання отримати компенсацію за доїльні апарати

Близько 300 жителів виявили бажання отримати компенсацію за доїльні апарати

Житомирська область, компенсація, доїльні апарати, обласний бюджет, домогосподарства 

Під час сесії обласної ради на напрям програми АПК – відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння корів – додатково виділили 1,5 млн грн. І вже є близько 300 бажаючих отримати таку компенсацію.

 

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

 

У червні 149 домогосподарств Житомирщини, які утримують 3 і більше корів, отримали майже 1 млн гривенькомпенсації за закуплені установки індивідуального доїння.

 

Під час сесії депутати обласної ради затвердили зміни до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області та додатково виділили 2,5 млн грн: 1,5 млн грн на виплату компенсацій господарствам за доїльні апарати та ще 1 млн грн – учасникам програми індивідуального будівництва на селі «Власний дім».

 

За інформацією департаменту, вже близько 300 домогосподарств області виявили бажання отримати компенсацію з обласного бюджету за закуплені установки індивідуального доїння і подають документи до конкурсної комісії. Проведення засідання комісії заплановане на 14 серпня.

 

Саме цей напрям агропрограми користується попитом серед жителів сіл області, а кількість бажаючих отримати відшкодування за доїльні постійно збільшується. Адже установки індивідуального доїння пришвидшують процес у 2-3 рази, механізують процес доїння корів та зменшують витрати ручної праці.

 

Загалом за 2 роки вже 445 господарств населення скористались такою підтримкою з обласного бюджету. У минулому році 296 домогосподарств Житомирщини отримали відшкодування за доїльні апарати на загальну суму 1,9 млн грн з обласного бюджету.

 

Нагадаємо, що понад 400 тис. грн компенсації отримали агропідприємства області за органічне виробництво та приріст ВРХ.

НОВ�Н�