--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Заступник голови Романівської РДА Тетяна Кучинська провела виїзний прийом громадян у Вільсі

24.07.2018 року відбувся особистий виїзний прийом в с.Вільха заступника голови Романівської районної державної адміністрації Кучинської Т.В.

Під час особистого прийому, громадяни порушили ряд питань, як особистого характеру, на які відразу було дано роз’яснення, так і питань, в основному це були колективні звернення, які хвилювали громаду села.

Зокрема це питання, які стосувалися медичного обслуговування, ремонту доріг, отримання соціальних допомог, призначення субсидій, діяльності підприємств на території Вільшанської громади.

В ході особистого прийому Кучинської Т.В., який перейшов у зустріч із жителями с.Вільха (близько 50 жителів), за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Багінського В.А., головного державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Беник Р.С., начальника відділу взаємодії з роботодавцями Романівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості населення Ярчевської С.Ч., Вільшанського сільського голови Колотюка П.Я.

В ході зустрічі громадянам с.Вільха надано консультативні відповіді-роз’яснення з питань соціального захисту, виплати державних допомог, працевлаштування, щодо створення ОТГ.

Під час свого перебування у с.Вільха, Тетяна Вікторівна відвідала дитячий садочок, бібліотеку, Будинок культури, заклади торгівлі. Працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відвідали сім’ї учасників АТО.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�