--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині планують спрямувати ще 1,5 млн грн на компенсації вартості доїльних апаратів

На Житомирщині планують спрямувати ще 1,5 млн грн на компенсації вартості доїльних апаратів та 1 млн на «Власний дім»

Житомирська область, обласна рада, депутати, комісія, підтримка, кошти, Віктор Градівський 

Постійна комісія обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і розвитку села підтримала проект рішення щодо збільшення фінансування на відшкодування вартості доїльних апаратів на 1,5 млн грн та для надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім» на 1 млн грн.

 

Засідання комісії відбулося вчора, 17 липня, за участю в.о. департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА сказав Віктор Градівський. 

«Програмою агропромислового розвитку передбачено відшкодування вартості доїльних апаратів для господарств області, які утримують 3 і більше корів. У цьому році ми отримали 1 млн грн і вже розподілили кошти між 149 домогосподарствами, які подали заявки на розгляд комісії. Ми бачимо, що програма набирає обертів і на сьогоднішній день ми маємо ще 250 таких заявок, тому хочемо збільшити фінансування ще на 1,5 млн грн», – сказав Віктор Градівський. 

Також він сказав, що в області діє програма «Власний дім», завдяки якій жителі Житомирщини можуть придбати, реконструювати житло або поліпшити житлові умови. У цьому році кошти вже використані, а нові заявки надходять, тому Житомирська ОДА хоче додатково спрямувати ще 1 млн грн для надання пільгових кредитів населенню.

 

За словами голови ОДА Ігоря Гундича, такі програми користуються популярністю й дають можливість людям залишатися жити та працювати у сільській місцевості, а не шукати долі у інших країнах, тому необхідно виділяти додаткові кошти для цих програм.

 

Комісія обласної ради підтримала рішення, далі його розглядатимуть на сесії обласної ради, яка відбудеться 26 липня.

НОВ�Н�