--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З районного бюджету аграріям відшкодують кошти за утримання теличок

Сьогодні, 18 липня 2018 року, в кабінеті першого заступника голови Романівської районної державної адміністрації Олександра Біленького відбулося перше засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

На засідання комісії подані відомості фізичних осіб Романівською селищною, Садківською та Хижинецькою сільськими радами. Згідно поданих відомостей до відповідних сільських рад звернулися 9 фізичних осіб для отримання дотації за утримання та подальше збереження протягом поточного та двох наступних років 10 голів телиць. Вартість відшкодування становить 1 500,00 грн за одну голову. Загальна вартість відшкодування становить 15 000,00 грн.

Рішення комісії прийнято позитивно. Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради про виділення коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для  виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

Прикро, але не всі сільські ради спрацювали на належному рівні щодо залучення фізичних осіб для прийняття участі у районній Програмі.

Наступне засідання комісії відбудеться у жовтні цього року. Фізичним особам – власників тварин необхідно звернутися до 01 жовтня до селищної, сільської ради та подати необхідні документи.

Також було проведено перше засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

На засідання комісії надано Романівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини акт виконаних робіт по осіменінню корів від населення на території Романівського району. Згідно наданого акту були проведені роботи по штучному осіменінню корів в кількості 49 голів. Вартість осіменіння однієї голови становить 200,00 грн, а загалом виконано робіт на загальну суму 9 800,00 грн.

Рішення комісії прийнято позитивно. Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради щодо виділення коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

Наступне засідання комісії відбудеться у жовтні цього року. Фізичним особам – власників тварин необхідно звернутися до Романівської районної державної лікарнею ветеринарної медицини для безкоштовного проведення штучного осіменіння ВРХ.

Відділ агропромислового розвитку

райдержадміністрації

НОВ�Н�