--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ще 2 агропідприємства області отримають 140 тис. грн компенсації з держбюджету

Ще 2 агропідприємства області отримають 140 тис. грн компенсації з держбюджету

Житомирська область, підприємства, агро, компенсація, держбюджет, кредити 

На Житомирщині ще 2 агропідприємства отримають впродовж року компенсацію у сумі 140 тис. грн з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами для покриття виробничих витрат.

 

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА за підсумками засідання конкурсної комісії, яка пройшла 10 липня.

 

За інформацією департаменту, вже 5 агропідприємств Житомирщини скористались державною програмою, за якою впродовж року отримають 1 млн 362 тис. грн компенсації за відсоткові ставки кредитів, які залучили на покриття виробничих витрат. А саме – придбання насіння, засобів захисту, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів тощо. 

Під час засідання комісії визначили 2 агропідприємства з Андрушівського та Попільнянського районів, які отримають компенсацію за пільговими кредитами на загальну суму 140 тис. грн з державного бюджету.

 

Загалом 5 сільськогосподарських товаровиробники області оформили кредитні угоди на 13,75 млн грн для покриття виробничих витрат, пов’язаних із закупівлею пально-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів тощо.

 

Конкурсна комісія продовжує прийом заявок та документів на отримання компенсації з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

 

Компенсації підлягають відсоткові ставки за: 

  • короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат;
  • середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

  З переліком документів можна ознайомитись ТУТ.

 

Документи необхідно подати за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації, каб. 212. Тел. для довідок: (0412) 47-46-28.

НОВ�Н�