--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівська команда «Лідер» представляла Житомирщину на Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій

Команда «Лідер» з Романівського району представляла Житомирщину на Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій
 

Впродовж 18-21 червня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувався Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій. У заході взяли участь представники з 19 областей України. Житомирську область представляла команда «Лідер» з Романівського району.

В склад команди ввійшов актив учнівського самоврядування: Глінський Тарас з Романівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Маліновський Ілля та Шкарбан Ірина з Биківської школи, Самчук Назар з Ясногородської філії ОНЗ «Романівська гімназія» та Бабій Катерина з Романівської школи. Керівник команди Соловська С.О., методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадмінісрації. 

Фестиваль був насичений цікавими, оригінальними, змістовими, практичними заходами. В рамках акції «Моя мала Батьківщина» команда «Лідер» представляла кращий досвід робіт своїх навчальних закладів в патріотичному напрямку, участь в районних заходах, зокрема, військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), фестивалі «Майбутнє Романівщини», міжшкільних проектах «Заповідна Романівщина» та «Поетична Романівщина». 

Учасники Фестивалю мали можливість переглянути виставу «Всюди один… Свічка на вітрі» в Київському академічному театрі ім. Лесі Українки, відвідати Національний музей історії України.

На високому професійному рівні з учнівською молоддю були проведені практичні заняття.

Під час Школи першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно» всі мали можливість відпрацювати алгоритм здійснення штучного дихання. Також учні активно долучилися до майстер-класу з традиційного ужиткового мистецтва і національної символіки та плетіння маскувальної сітки. 

Свої творчі обдарування юні патріоти продемонстрували під час урочистого закриття Фестивалю у формі різноманітних художніх номерів. Пісню «Герої не вмирають!», у виконанні Шкарбан Ірини, слухали та аплодували стоячи.

Фестиваль залишив багато позитивних емоцій, нових знайомств та ідей.

Відділ освіти райдержадміністрації

НОВ�Н�