--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Керівники області провели зустріч з громадськими організаціями учасників бойових дій

Керівники області провели зустріч з громадськими організаціями учасників бойових дій

Житомирська областьІгор Гундичучасники бойових дійзустрічорганізації   

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич разом з головою обласної ради Володимиром Ширмою провели зустріч з організаціями учасників бойових дій Житомирщини.

 

Зустріч пройшла сьогодні, 20 червня, у Житомирі.

 

Учасники бойових дій піднімали питання медичного забезпечення та реабілітації, соціального захисту, пільгового перевезення, виділення земельних ділянок, національного патріотичного виховання.

 

«Що стосується пільгових перевезень, ще раз наголошую – пільг ніхто не відміняв. Представники адміністрації будуть присутні на сесіях органів місцевого самоврядування, де мають виділити кошти на відшкодування вартості пільгового проїзду. Закликаю і вас до активності», – зазначив Ігор Гундич.

 

Також він додав, що після зустрічі з учасниками АТО та перевізниками зараз набагато менше звернень щодо пільгових перевезень надходить на «гарячу лінію» голови ОДА.

 

На питання щодо медичного забезпечення та реабілітації керівник області наголосив, що на сьогодні йде реконструкція центру вертебрології, де буде створений центр реабілітації учасників АТО та інвалідів, а також відкритий простір для психологічної реабілітації «Дім ветерана». Крім того, учасники бойових дій зможуть одночасно проходити реабілітацію і лікування і знаходитися поряд зі своєю сім’єю.

 

Учасники зустрічі могли отримати відповіді на всі свої запитання від керівників відповідних структурних підрозділів.

 

«У подальшому ми все робитимемо для того, щоб наші зустрічі були регулярними. Зі свого боку ви маєте проявляти ініціативу, формувати перелік питань, які вам "болять" і ви хочете з нами обговорити, і думаю, що від цього буде тільки користь, бо навіть в суперечці народжується істина», – наголосив Ігор Гундич.

 

DSC07962.JPG

НОВ�Н�