--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Закінчилось літнє навчання вчителів 1-х класів Нової української школи 3 сесія

Закінчилось літнє навчання вчителів 1-х класів Нової української школи 3 сесія 

З 11-15 червня 2018 року на базі ОНЗ «Романівська гімназія» проводилась 3 підсумкова очна сесія тренінгових занять для вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2018 року набиратимуть перші класи.

Вчителі району практично ознайомилися із організацією ефективного і безпечного освітнього середовища, інтегрованим навчанням, формуванням міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання, плануванням навчальних видів діяльності для досягнень очікуваних результатів, основами інклюзії, особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», гри по-новому навчанню по іншому з LEGO, особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, педагогіки партнерства.

Важливим питанням є оцінювання у сучасній школі, особливості вербального оцінювання та відстеження індивідуальних досягнень учнів. Заступник директора, тренер Драгокупел О.В. акцентувала увагу присутніх на особливостях тематичного планування, стратегії розвитку критичного мислення. Актуальним було заповнення таблиці «Індикатори НУШ». Заслуговує на увагу презентація ранкової зустрічі, LEGO, критичного мислення.

Цікавою та нестандартною була презентація лепбуків, які були виготовлені за відповідними темами та в подальшому будуть використовуватись в роботі.

Начальник відділу освіти РДА Гаврилова О.Л. підвела підсумок виконання навчального плану Типової освітньої програми підготовки вчителя 1-го класу Нової української школи, подякувала за плідну роботу вручивши сертифікати про закінчення 3 очної сесії.

Вчителі, які набиратимуть перші класи з 1вересня 2018 року готові до роботи в Новій українській школі. Початкова школа на старті!

Відділ освіти райдержадміністрації

НОВ�Н�