--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

18 червня відзначається професійне свято дільничних офіцерів поліції

Сьогодні,18 червня, відзначається професійне свято дільничних офіцерів поліції.

Мабуть, не варто нагадувати, що у дільничних офіцерів немає профільного напрямку діяльності, тому до них телефонують, йдуть, біжать, пишуть, звертаються з питаннями і проханнями про допомогу у різних ситуаціях: коли шумлять сусіди чи сваряться між собою родичі, при крадіжках та пограбуваннях, поскаржитись на бездіяльність  чи розповісти про порушення на автостоянках…

Робота дільничних завжди, мов на долоні. Люди звертаючись до них, отримують реальну допомогу: необхідну пораду чи конкретне рішення питання.

Жити для людей, працювати для людей – цього вимагає професія дільничного, які завжди першими приходять на допомогу тим, хто її потребує.

Мешканці Романівського району зі щирою вдячністю і повагою відгукуються про своїх дільничних.

Начальником сектору дільничних офіцерів поліції Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області є Юрій Камінський. Всього в районі працює 5 дільничних офіцерів поліції.

У день професійного свята від імені керівництва району прийшла привітати дільничних офіцерів поліції заступник голови Романівської райдержадміністрації Тетяна Кучинська.

Заступник голови райдержадміністрації вручила Грамоту районної державної адміністрації та районної ради Метельському Віктору Анатолійовичу, старшому дільничному офіцеру поліції, капітану поліції, за значний особистий внесок у справу зміцнення законності та правопорядку на території рвайону, активну громадську позицію та побажала усім працівникам доброго здоров’я, родинного щастя і добробуту, поваги від людей, наснаги у такій нелегкій, але такій потрібній праці.

До працівників сектору дільничних офіцерів поліції також звернувся Руслан Мшанецький, начальник Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, який привітав колег та подякував за службу.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�