--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівці відвідали кінопоказ документального фільму «Невидимий батальйон»

Романівці відвідали кінопоказ документального фільму «Невидимий батальйон»

У Житомирі відбувся кінопоказ повнометражного документального фільму про участь українських жінок у війні з Росією «Невидимий батальйон».

Показ фільму, який відбувся 11 червня у кінотеатрі «Україна», відвідали представники Романівського району, а саме заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Кучинська з родиною та Катерина Пилипівна Житомирець, мама чотирьох учасників АТО, у тому числі  учасника бойових дій у зоні АТО, кавалера ордена «За мужність» ІІІ ступеня сержанта Тетяни Житомирець.

Після показу фільму романівці поспілкуватись з Марією Берлінською, автором та директором фільму та його героїнями.

Довідково: «Невидимий батальйон» – це шість історій жінок-віськовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їхня історія створює панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Фільм покликаний актуалізувати дискусію стосовно формування армії за професійним принципом та необхідності реформування законодавства відповідно до стандартів НАТО.

Показ фільму організовав Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Великої Британії (British Embassy, Kyiv) та шведського народу через Посольство Швеції в Україні (Embassy of Sweden in Kyiv)».

Трейлер фільму "Невидимий батальйон" ТУТ.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�