Український культурний фонд запрошує на «Інформаційний день» :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Український культурний фонд запрошує на «Інформаційний день»

Український культурний фонд запрошує на «Інформаційний день»

Український культурний фонд, Інформаційний день, культура, конкурси, Житомирська ОДА, Північна Україна 

УКФ 22 червня відбудеться «Інформаційний день Українського культурного фонду» для працівників культури у Північному регіоні України.

 

 

Захід буде проходити у м. Житомир, за адресою – вул. Корольова, 1 (Житомирська облдержадміністрація, четвертий поверх).

 

До участі в «Інформаційному дні» Українського культурного фонду запрошуються потенційні учасники конкурсів культурно-мистецьких проектів (представники культурних інституцій, вищих навчальних закладів, культурні менеджери й куратори, митці та інші).

 

Фахівці фонду зроблять презентацію конкурсів культурно-мистецьких проектів (типи конкурсів, бюджет, обсяги грантів), розкриють завдання і пріоритети конкурсів, пояснять календар проведення конкурсів, технічні критерії оцінювання та критерії призначення фінансування.

 

Апліканти зможуть отримати відповіді на запитання про те, хто може брати участь в конкурсах, які основні документи для подання на конкурс, як виглядає процедура подання документів, а також вичерпну інформацію про бюджет проекту, умови фінансування, допустимі та недопустимі витрати.

 

Участь безкоштовна за реєстрацією: (дедлайн 19 червня): https://bit.ly/2L3gq6B.

 

Деталі:www.ucf.in.ua.

НОВ�Н�