--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Майже 37,5 млн грн отримали райони та громади Житомирщини на реалізацію НУШ

Майже 37,5 млн грн отримали райони та громади Житомирщини на реалізацію НУШ

Житомирська областьнарадаРДАОТГшколиперші класикоштиобладнанняЯрослав Лагута   

Райони та об’єднані громади області отримали 37,4 млн грн освітньої субвенції на реалізацію концепції Нової української школи. За ці кошти закуплять дидактичні матеріали, меблі та комп’ютерне обладнання для перших класів Житомирщини.

 

Про це повідомила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук вчора, 7 червня, під час наради з головами РДА та ОТГ.

 

«Нова українська школа передбачає у 2018 році закупівлю матеріалів та меблів для початкової школи, але найперше – для перших класів. Під час останньої сесії обласної ради на райони та громади області вже розподілили 37,4 млн грн освітньої субвенції: 40% коштів на закупівлю дидактичних матеріалів, 40% – на меблі та 20% – на комп’ютерне обладнання. Ми надамо вам рекомендації відповідно до вимог МОНу щодо того, які матеріали та обладнання потрібно закупити у кожен перший клас. І до 1 вересня нового навчального року це має бути зроблено», – повідомила Лариса Шевчук. 

Крім цього, 810 перших класів області отримають сучасну техніку – ноутбуки, принтери та ламінатори. На це з державної освітньої субвенції, обласного та місцевих бюджетів спрямовують близько 15 млн грн.

 

Під час наради заступник голови ОДА Ярослав Лагута наголосив на тому, що необхідно активно розпочинати ремонти у математичних та природничих кабінетах шкіл відповідно до проектів сучасних класів, які розробили в ОДА. 

«Якщо в кабінетах математики, фізики, хімії, біології та географії не буде якісних сучасних ремонтів, то кошти не обладнання цих класів перерозподілять на інші навчальні заклади. До вересня ремонти мають бути завершені», – зазначив Ярослав Лагута. 

Також учасники обговорили процес створення медіатек та будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості. Участь у нараді взяв заступник голови ОДА Роман Щебетов.

 

Нагадаємо, що Житомирщина – одна з небагатьох областей, яка комплексно відновлює школи, а першокласники у 2018/2019 навчальному році отримають набори Lego.DSC_1066.JPG

НОВ�Н�