Житомирщина займає 3 місце в Україні за індексом реальної заробітної плати :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Житомирщина займає 3 місце в Україні за індексом реальної заробітної плати

Житомирщина займає 3 місце в Україні за індексом реальної заробітної плати

Житомирська область, заробітна плата, індекс, рейтинг, показник 

1На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за 4 місяці 2018 року становить 114%. За цим показником область займає 3 місце.

 

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА.

 

«На Житомирщині індекс реальної заробітної плати за січень-квітень 2018 р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становив 114%. Він є вищим за загальнодержавний показник (по Україні – 111,2%). У рейтингу областей за цим показником область займає 3 місце», – зазначає заступник директора департаменту Світлана Бойм.

 

За її словами, середньомісячна заробітна плата працівників області за січень-квітень 2018 р. становила 6684 грн і зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 29,2 %.

 

Довідково:

 

Індекс реальної заробітної плати розраховується як виражене у відсотках відношення зміни номінальної заробітної плати до індексу споживчих цін (індексу інфляції).

 

Номінальна заробітна плата являє собою суму грошей, яку отримує працівник за виконану роботу.

 

Реальна заробітна плата – це кількість товарів і послуг, яку можна придбати на номінальну заробітну плату; по суті то є купівельна спроможність номінальної заробітної плати. Реальна зарплата залежить від номінальної зарплати і цін на товари та послуги.

НОВ�Н�