--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівщина. НУШ: навчання вчителів перших класів

Романівщина. НУШ: навчання вчителів перших класів

Продовжується літнє навчання вчителів 1-х класів Нової української школи 2 сесія. На базі ОНЗ «Романівська гімназія» з 4-6 червня 2018 року проводились тренінгові заняття для вчителів початкових класів, які з 1 вересня набиратимуть перші класи.

Вчителі району знайомилися із змістом початкової освіти у вимірі сьогодення. Заступник директора, тренер Драгокупел О.В. провела презентацію тестування Державного стандарту початкової освіти, відмітила принципи стандарту, основні вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти за освітніми галузями, мету та загальні результати навчання здобувачів освіти в цілому.

Заслуговує уваги проведена інструкція «Як зрозуміти Державний стандарт початкової освіти». Практично всі учасники по групах виготовляли Лепбуки по Державному стандарту початкової освіти.

Вчителів зацікавили матеріали із книги «Порадник вчителя». Учасники тренінгу практично закріплювали свої знання знайомлючись з типовими навчальними програми та базовим навчальним планом. Олена Володимирівна Драгокупел акцентувала увагу на організації ефективного і безпечного освітнього середовища, наповнення навчальних центрів та методиці проведення ранкових зустрічей, інтеграції навчання. 
Значна робота проведена щодо календарного планування, зокрема на один день і тиждень. 

Учасники тренінгу зрозуміли, що саме від них залежатиме розбудова Нової української школи тому, що початкова освіта перебуває на найскладнішому – стартовому етапі. Навчання триває…

Рудь О.А., методист РМК

НОВ�Н�