Українська армія за останні 3 роки увійшла у ТОП-10 армій Європи :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Українська армія за останні 3 роки увійшла у ТОП-10 армій Європи

Українська армія за останні 3 роки увійшла у ТОП-10 армій Європи

Житомирська область, нова українська армія, забезпечення, Михайло Забродський 

За останні 3 роки українська армія увійшла у ТОП-10 найсильніших армій Європи і знаходиться на 29 місці у рейтингу серед армій світу.

 

Військові Житомирщини відіграють ключову роль у захисті України. Збройні Сили України перевели переважно на контрактну форму комплектування – призовники не служать у зоні бойових дій.

 

Збільшилася чисельність ЗСУ та утворився ряд нових бригад, які укомлектовані та озброєні.

 

«У держави до 2014 року були інші пріоритети, на що витрачати кошти. З’ясувалося, що озброєння старіє, а люди не вічні. Кадрового поповнення армії не було, відповідні ресурси на підготовку військ виділялися в мінімально потрібній кількості – і все це призвело до таких наслідків. Крім цього, існує думка, що все це робилося цілеспрямовано. Події на майдані прискорили зміни в українській армії. У 2014 році держава направила всі кошти, які були, саме на розбудову Збройних », – сказав командувач десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

 

Також він додав, що з 2014 року фінансування армії збільшилося більше, ніж у 10 разів.

 

Нагадаємо, що за ініціативи Президента України Петра Порошенка на Житомирщині до кінця року на Житомирщині побудують 7 нових гуртожитків для військових – 3 на території 30-ої окремої Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригади (30 ОМБр) та 4 у  м. Житомир.

НОВ�Н�