Мінрегіон розробляє типові проекти будівництва сімейних будинків для дітей-сиріт на заміну інтернатів :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Мінрегіон розробляє типові проекти будівництва сімейних будинків для дітей-сиріт на заміну інтернатів

Мінрегіон розробляє типові проекти будівництва сімейних будинків для дітей-сиріт на заміну інтернатів

Мінрегіон, нові будинки для дітей-сиріт, Лев Парцхаладзе 
 

 

 

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 

«Протягом місяця плануємо доробити існуючий проект і видати його вже разом з робочою документацією для регіонів. Протягом цього часу на місцях має бути все підготовлено: знайдене відповідне місце для розміщення нового об’єкта та розпочато відведення земельної ділянки. Питання місця розташування майбутніх будівель дуже важливе, адже для дітей мають бути створені всі комфортні умови, тому потрібно, щоб поряд обов’язково були дитячий садок, школа, медичний заклад тощо. Для початку плануємо побудувати 24 сімейні будинки нового типу, по одному в кожній в області», — сказав він.

 

Лев Парцхаладзе відзначив, що існуючі умови, в яких сьогодні проживають діти-сироти, є вкрай жахливими. «За статистикою кожні 3 дні у інтернатах помирає 1 дитина. 90% випускників таких закладів виростають повністю не адаптованими до життя у суспільстві, 50% - схильні до скоєння злочинів, 23% стають безхатченками, 14% - скоюють самогубство. Кожна дитина заслуговує на сім’ю та турботу. Тут неможливо бути байдужими», — наголосив заступник Міністра.

 

Мінрегіон також працює над вдосконаленням практичних рекомендацій для регіонів із будівництва сучасних сімейних будинків для дітей-сиріт на місцях. Вони будуть містити вимоги до матеріалів, внутрішнього оздоблення, опису обладнання та меблів, а також варіанти планувальних рішень.

НОВ�Н�