86 жителів області подали документи на участь у програмі «Доступне житло» :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

86 жителів області подали документи на участь у програмі «Доступне житло»

86 жителів області подали документи на участь у програмі «Доступне житло»

Житомирська область, житло, документи, участь, програма "Доступне житло" 

186 сімей,які бажають отримати державну підтримку за програмою «Доступне житло», вже подали документи до регіонального управління.

 

Про це повідомляє Житомирське регіональне управління Держмолодьжитла.

 

Подати документи можна як через сайт Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла, так і листом на електрону адресу: zht.06@molod-kredit.gov.ua (бланки розміщені на сторінці «Подати заяву-анкету» розділу житлових програм «Доступне житло».).

 

Також можна подати документи особисто під час прийому у фахівця Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла.

 

Розмір державної підтримки становить:

  • 30 % для громадян, які потребують поліпшення житлових умов
  • 50 % для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
  • 50 % для внутрішньо переміщених осіб

За більш детальною інформацією звертайтесь до Житомирського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» за адресою: м. Житомир, вул. Л. Качинського, 12-а,  тел. 42-25-12.

НОВ�Н�