--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Працівники сфери культури Романівщини здійснили екскурсію в Київський Національний музей історії України

25 травня 2018 році делегація працівників сфери культури Романівського району  здійснила екскурсію в Київський Національний музей історії України та Національну бібліотеку імені Ярослава Мудрого. Мета навчальної екскурсії - досконале вивчення подій Української революції 1917-1921років.

Була  проведена тематична екскурсія про основні події історії України з 1917 до 1991 р. Особливу увагу звернули  на найбільш важливі теми: українська революція 1917-1921 рр.; Національний музей історії України надав оглядову інформацію про такі події: лютнева революції 1917 р. у Російській імперії; створення та діяльність Української Центральної ради; універсали Української Центральної ради; Михайло Грушевський – Голова Української Центральної ради; бій під Крутами; більшовицько-українські війни 1917-1921 рр.; Українська держава Павла Скоропадського (1918 р.); Директорія УНР; військові дії на території України в 1918-1921 рр.; селянські повстання в Україні в 1918-1921 рр. (діяльність Нестора Махна, повстанців Холодного Яру та інших); причини поразки Української революції.

Сьогодні за кількістю і значенням колекцій  Національний музей історії  є одним із провідних музеїв України. Його фондові зібрання представляють історію України від найдавніших часів до сьогодення.

Приємно вразила професійність та харизма екскурсовода музею, його розповідь була наповнена новими знаннями та фактами.

Екскурсія завершилась прогулянкою на катері по Дніпру. До Романова повернулись з неймовірними враженнями та новими знаннями.

 Сектор культури РДА

НОВ�Н�