--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

8 травня відбудеться спільна молитва за жертвами Другої світової війни. АНОНС

8 травня відбудеться спільна молитва за жертвами Другої світової війни. АНОНС

У День пам'яті та примирення, 8 травня, романівцям пропонують долучитися до спільної молитви за жертвами Другої світової війни.

Спільна молитва за участю керівників найбільших релігійних конфесій Романівського району відбудеться біля Меморіалу Слави в смт.Романів. Початок о 16.00 год.

Запрошуємо приєднатися до молитви та вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни громадськість району, представників політичних партій та громадських організацій.

Довідково. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі. В Україні донедавна відзначалося на офіційному рівні лише свято Дня Перемоги 9 травня, однак в 2014 році, коли розпочалася російська інтервенція, офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні — 8 й 9 травня.

У 2015 році указом президента було введено День пам'яті та примирення, який відзначається 8 травня. Таким чином Україна доєдналася до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни.

НОВ�Н�