У Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

У Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту

У Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту

Житомирська область, рух, обмеження, вантажні автомобілі, великогабаритний трнспорт, зупинки 

1Для недопущення утворення деформацій та для захисту мережі автомобільних доріг від передчасних руйнувань у літній період на шляхах державного значення у Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великовагового автотранспорту.

 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

 

Уже при температурі повітря +28 градусів температура бітуму на дорожньому полотні становить +42 градуси, він переходить у розм’якшений стан й не чинить опір утворенню колій.

 

Обмеження діятиме на автомобільних дорогах державного значення на території Житомирської області при температурі повітря вище 28 градусів з 9.00 до 22.00 години для автотранспорту загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

 

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу. Весь перелік можна переглянути ТУТ.

НОВ�Н�