--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На базі ОНЗ «Романівська гімназія» відбулася практична конференція

На базі ОНЗ «Романівська гімназія» відбулася практична конференція на тему «Інтегровано-інклюзивний освітній простір як розвиваюче середовище для дітей з особливими освітніми потребами».

У роботі конференції взяли участь: начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова Оксана Леонідівна,завідувач РМК Медлярська Тетяна Вацлавівна,працівники Романівського дитячого будинку-інтернату,методисти РМК, заступники директора, які відповідать за інклюзивне навчання, асистенти вчителя, практичні психологи та соціальні педагоги, класоводи, вчитель-логопед.

Учні ОНЗ «Романівська гімназія»  підготували концертну програму.

Оксана Леонідівна зупинилась на питаннях організації інклюзивного середовища в загальноосвітніх закладах освіти району. Зазначила, що створення інклюзивного освітнього середовища є одним із наших пріоритетних завдань, зокрема, в межах концепції Нової української школи. Головна наша мета - дати всім учням можливість повноцінного соціального життя, активної участі в діяльності колективу, забезпечуючи взаємодію учасників групи, турботу одне про одного як членів співтовариства.

Базелюк  Володимир Олександрович,  заступник директора з навчально-методичної роботи ОНЗ «Романівська гімназія» показав роботу закладу над темою: «Удосконалення системи роботи опорного навчального закладу «Романівська гімназія» в умовах інклюзивного навчання». До його виступу долучились асистент вчителя Кулик О., Стегайло О.М., Бучко Н.Д., Верніцька Л.М., Атаманчук Л.Ф., класовод 4 класу Кутина Р.С., які поділились досвідом роботи з дітьми в інклюзивних класах.

Про роботу вихователя з вихованцями Романівського дитячого будинку-інтернату у вигляді відеофільму продемонстрували вихователь дитячого  будинку-інтернатуТимощук Л.М. та заступник директора Баліцький В.Д.

На основних аспектах роботи асистента-вчителя в інклюзивному класі. Індивідуальній програмі розвитку дітей з особливими освітніми потребами зупинилась Воробйова Аліна Володимирівна – методист, який відповідальний за інклюзивне навчання в районі. Про основні форми надання консультативно-методичної роботи дітям, батькам, педагогам в умовах інклюзивного навчання розповіла Скороход Ірина Анатоліївна – вчитель-логопедОНЗ «Романівська гімназія».

Під час роботи конференції обговорили питання діяльності роботи інклюзивно-ресурсногоцентру для дітей з особливими освітніми потребами.

Практичне заняття «Вправи корекційно-розвиткового супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються за інклюзивною формою» провела Бондар Людмила Зіновіївна - практичний психолог  ОНЗ «Романівська гімназія». Досвід роботи підготувала практичний психолог Романівської ЗОШ №2 Оржеховська Н.Л.

Начальник відділу райдержадміністрації підвела підсумки роботи практичної конференції. Під час роботи діяла виставка робіт дітей  з особливими освітніми потребами «Ми – діти України».

Методист РМК Воробйова А.В.

НОВ�Н�