27 сімей учасників АТО подали документи для отримання пільгового кредиту на житло :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

27 сімей учасників АТО подали документи для отримання пільгового кредиту на житло

27 сімей учасників АТО подали документи для отримання пільгового кредиту на житло

Житомирська область, обласна програма, жило, учасники АТО, добровольці, медики, вчителі 

1На Житомирщині 27 сімей учасників АТО подали документи для участі  в обласній  комплексній  програмі  забезпечення житлом педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей на 2018 -2021 роки.

 

Про це повідомляє Житомирське регіональне управління Держмолодьжитла.

 

Програма  передбачає  надання  пільгового кредиту на житло учасникам АТО і членам їх сімей, а також бійцям-добровольцям АТО на 20 років під 3% річних якщо немає дітей, 0% річних – якщо одна дитина та отримання пільг від кредиту у разі наявності двох або трьох дітей.

 

Наразі створюється комісія з надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО з урахуванням членів їх сімей та бійцям-добровольцям АТО.

 

Питання щодо фінансування заходів Програми розглянуть в установленому порядку на черговій сесії обласної ради.

 

За консультацією звертайтесь до Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12а (5 поверх). Тел.: (0412)-42-25-12. З 10.00 до 13.00  та з 14.00 до 17.00.

НОВ�Н�