Збройні Сили України отримали протитанкові комплекси Джавелін, – Президент :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Збройні Сили України отримали протитанкові комплекси Джавелін, – Президент

Збройні Сили України отримали протитанкові комплекси Джавелін, – Президент

ЗСУ, армія, Джавелін, протитанкові комплекси, Президент, Петро Порошенко 

1Збройні Сили України отримали довгоочікувані протитанкові комплекси Джавелін.

 

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко. 

"Вітаю жвавий інтерес - і в Україні, і за її межами - до постачання нам комплексів Джавелін. Можу лише підтвердити, що так, довгоочікувана зброя прибула до українського війська. І значно зміцнила потужний стримуючий ефект нашої боєздатності і євроатлантичної безпеки. Продовжуємо працювати над зміцненням нашого оборонного потенціалу з метою відсічі російській агресії. Щиро вдячний за справедливе рішення Дональду Трампу на підтримку України, на захист свободи та демократії. Вашингтон не лише виконав нашу спільну домовленість - він продемонстрував лідерство і важливий приклад. Розраховую на твердість позиції всіх партнерів України, передусім країн Великої сімки: ціна за триваючу агресію проти України для Кремля має і надалі зростати!", – зазначає Петро Порошенко.

За інформацією Міністра оборони України Степана Полторака, вже 2 травня розпочнеться практична підготовка розрахунків Джавелін. 

"Це рішення дасть можливість приступити від теоретичної до практичної підготовки наших розрахунків Джавелін, які розпочнуться 2 травня на базі навчальних центрів Збройних Сил України, та створити потужний протитанковий резерв", – повідомляє Степан Полторак.

НОВ�Н�