--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Регіональне замовлення в області: попередньо готуватимуть понад 3,5 тис. робітничих кадрів

Регіональне замовлення в області: попередньо готуватимуть понад 3,5 тис. робітничих кадрів

Житомирська область, освіта, ПТНЗ, регіональне замовлення, новий порядок, Ігор Гундич 

1У 2017 році запровадили новий порядок формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. Пропозиції на 2018 рік – підготувати 3 тис. 567 робітничих кадрів.

 

Про це повідомляє управління освіти та науки облдержадміністрації.

 

«У 2017 році я, як голова адміністрації, сказав, що не буду підписувати регіональне замовлення, у якому не врахована потреба у робітничих кадрах. Наприклад, є галузь будівництва або дорожнього будівництва, а отже маємо забезпечити відповідну кількість фахівців для такої роботи. Ми обов’язково будемо враховувати потребу ринку праці при формуванні регіонального замовлення. На мою думку, кожне ПТНЗ має мати групу будівельників, тому що ця професія зараз на вагу золота. Крім цього, я зараз чекаю від великих підприємств області на пропозиції, які професії їм найбільш потрібні і скільки їх треба», – сказав Ігор Гундич.

 

Регіональне замовлення формують департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА спільно з управлінням освіти і науки ОДА, службою зайнятості та підприємствами.

 

У 2018 році подані пропозиції до проекту регіонального замовлення – 17 закладів, що фінансуються за рахунок обласного бюджету готуватимуть 2064 робітничих кадрів та 10 закладів, що фінансуються за рахунок бюджету міста Житомира – 1503 робітничих кадрів.

 

Крім цього, створена Електронна он-лайн система подання заявок від підприємств Житомирської області на формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів. Підприємства можуть вказати потребу у робітничих кадрах ТУТ.

 

Регіональне замовлення розглядається на засіданні ради професійної освіти Житомирської області. Остаточні пропозиції погоджені радою подаються до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

НОВ�Н�