--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся районний семінар вчителів початкових класів

26 квітня 2018 року на базі ОНЗ «Романівська гімназія» відбувся районний семінар вчителів початкових класів на тему: «Розбудова Нової української школи: реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічних проектах». 

Участь в семінарі взяла начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О.Л., яка відмітила важливість змін НУШ для учня, учителя, батьків, прийняття Державного стандарту початкової освіти (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. №87), створення освітнього середовища, підвищення готовності та компетентності вчителя до роботи в нових умовах.

Методист РМК закладів сфери освіти Рудь О.А. зупинилася на особливостях організації 2017- 2018 навчального року, який став роком впровадження в практику роботи загальноосвітніх шкіл нашого району, зокрема ОНЗ «Романівська гімназія» науково-педагогічних проектів «Розумники», (вчитель Волтарніст С.А.), «Інтелект України» (вчитель Вітюк О.А.), пілотування Державного стандарту початкової освіти(Кравчук Н.М.) та активність вчителів в започаткованій освітній програмі для початкової школи « На крилах успіху» її важливість у розбудові Нової української школи.

Учасники семінару познайомилися із презентаціями науково-педагогічних проектів, практичними заняттями, спілкувалися та обмінювалися досвідом із колегами.

Важливим етапом проекту «Інтелект України» є формування емоційно-позитивного стану дитини в процесі навчання, адже це відбувається через незвичайну добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання казок способом стеження за диктором, робота з уривками мультфільмів та пошук переглянутого в тексті, вправа «фотоапарат» та інші види. Результати неймовірні. Свідчить про це техніка читання, письма, мислення.
Добрих результатів досягли учні 1-А класу «Розумники»(SmartKide).

Учасники познайомилися із досвідом використання інформаційних ігрових ресурсів. Справжнім сюрпризом для вчителів була робота учнів з 3D-принтером. Відмічено, вміння та навички користування 3D-принтером молодших школярів.

Значна робота проведена по пілотуванню Державного стандарту початкової освіти. Представники адміністрації й учителі ОНЗ «Романівська гімназія», які задіяні в його реалізації, керуються у своїй педагогічній діяльності Концепцією Нової української школи.

Вчитель пілотного 1-В класу Кравчук Н.М.відмітила,що реалізувати Державний стандарт неможливо без співпраці з батьками, підвищення їх психологічної компетентності, учні швидко пройшли адаптаційний період, подобається ходити до школи.

Відділ освіти райдержадміністрації

НОВ�Н�